uklízet se má

Uklízet se má

Dokážete si představit společné prostory svého panelového domu, kdyby se v nich neuklízelo? Jistě dokážete, ale současně se vám do takového představování si nechce. A není divu. Za jakéhokoliv počasí tudy přece dnes a denně projde tolik lidí! A každý sem přinese aspoň trochu špíny. A jak se říká, stokrát nic umořilo osla, což by se dalo aplikovat i na tento případ. A to už ani nemluvě o tom, že sem nechodí jenom lidé, kteří tu bydlí, ale i jejich návštěvníci, že tu má možná kdekdo třeba i psa… Kdyby se tu tedy neuklízelo, to by to tu vypadalo!
Podobně jsou na tom třeba i kanceláře, i různá pracoviště. I tamtudy prochází kdekdo, a na pracovištích se provozují třeba i činnosti, při nichž prostě nemůže nevznikat smetí. A tak je i zde třeba postarat se o úklid.
Dříve bylo obvyklé, že si nájemníci v panelových domech rozdělili služby a v úklidu se střídali. Ale zkuste mnohé z nich dneska přimět k podobné ‚ponižující‘ činnosti, jako je úklid společných prostor domu! A v podnicích pak mívali uklízečky, jenže ty už si dnes kdejaká firma nemůže dovolit zaměstnat, a to i když by se někdo svolný vykonávat tuto nepopulární činnost našel.
Ale jak tedy zajistit čistotu? V Praze je to prosté. Tady se prostě osloví firma Modrý žralok, jejímž oborem působnosti jsou právě úklidové práce, a když se s touto uzavře smlouva, odvádí tato naprosto spolehlivě veškerou úklidovou činnost, která je požadována, od vytírání podlah a luxování přes úklid kancelářského nábytku a vynášení košů třeba až po úklid kuchyněk, koupelen a toalet a praní utěrek a ručníků.
V Praze se prostě mají firmy i obyvatelé panelových domů blaze. A to i tehdy, když neuklízejí. Nebo právě proto, že neuklízejí. Nechají to na profesionálech ze zmíněné firmy a mají klid. V ideálně uklizeném prostředí, které jim může závidět kdekdo z těch, kdo Modrého žraloka nevyužívají.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Další články
Jednorázové využití úklidové firmy

Jak jednorázově využít úklidovou firmu?

Jak jednorázově využít úklidovou firmu? Pokud plánujete velkou akci, chystáte jarní úklid domácnosti, nebo jen potřebujete pořádně uklidit, určitě se vám bude hodit pomocná ruka.

NEZÁVAZNĚ POPTAT