uklízet se má

Uklízet se má

Dokážete si představit společné prostory svého panelového domu, kdyby se v nich neuklízelo? Jistě dokážete, ale současně se vám do takového představování si nechce. A není divu. Za jakéhokoliv počasí tudy přece dnes a denně projde tolik lidí! A každý sem přinese aspoň trochu špíny. A jak se říká, stokrát nic umořilo osla, což by se dalo aplikovat i na tento případ. A to už ani nemluvě o tom, že sem nechodí jenom lidé, kteří tu bydlí, ale i jejich návštěvníci, že tu má možná kdekdo třeba i psa… Kdyby se tu tedy neuklízelo, to by to tu vypadalo!
Podobně jsou na tom třeba i kanceláře, i různá pracoviště. I tamtudy prochází kdekdo, a na pracovištích se provozují třeba i činnosti, při nichž prostě nemůže nevznikat smetí. A tak je i zde třeba postarat se o úklid.
Dříve bylo obvyklé, že si nájemníci v panelových domech rozdělili služby a v úklidu se střídali. Ale zkuste mnohé z nich dneska přimět k podobné ‚ponižující‘ činnosti, jako je úklid společných prostor domu! A v podnicích pak mívali uklízečky, jenže ty už si dnes kdejaká firma nemůže dovolit zaměstnat, a to i když by se někdo svolný vykonávat tuto nepopulární činnost našel.
Ale jak tedy zajistit čistotu? V Praze je to prosté. Tady se prostě osloví firma Modrý žralok, jejímž oborem působnosti jsou právě úklidové práce, a když se s touto uzavře smlouva, odvádí tato naprosto spolehlivě veškerou úklidovou činnost, která je požadována, od vytírání podlah a luxování přes úklid kancelářského nábytku a vynášení košů třeba až po úklid kuchyněk, koupelen a toalet a praní utěrek a ručníků.
V Praze se prostě mají firmy i obyvatelé panelových domů blaze. A to i tehdy, když neuklízejí. Nebo právě proto, že neuklízejí. Nechají to na profesionálech ze zmíněné firmy a mají klid. V ideálně uklizeném prostředí, které jim může závidět kdekdo z těch, kdo Modrého žraloka nevyužívají.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Další články
Jak vyčistit žaluzie?

Jak snadno vyčistit žaluzie?

Jak snadno vyčistit žaluzie? Žaluzie slouží především jako ochrana před přímým slunečním světlem, ale chrání nás i před zvědavými pohledy zvenčí, dodávají pocit soukromí a

Jak vyčistit pračku?

Jak vyčistit pračku

Jak vyčistit pračku Pračka patří mezi moderní spotřebiče, bez kterých si svůj každodenní život už ani neumíme představit. I když nám přináší úsporu našich sil

NEZÁVAZNĚ POPTAT