MODRÝ ŽRALOK
STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ GARÁŽÍ

Jsme tu pro všechny, kteří si chtějí nechat strojově vyčistit garáže! Poskytujeme kompletní strojové čištění podzemních garážových stání v Praze. Rádi se postaráme i o Vaše garáže, aby auta parkovala v čistotě.

„Úklid je pro nás snadná kořist!“.

Proč si nechat strojově vyčistit garáže?

Garáže jsou často vystaveny velkému množství nečistot, jako je prach, bláto, olejové skvrny a další nečistoty navezené z venku. Strojové čištění využívá vysokého tlaku vody, čisticích roztoků a speciálních kartáčů, které jsou schopné efektivně odstranit tyto nečistoty z podlahy a dalších povrchů garáže. Tím se zlepší čistota a celkový dojem garáže. Garáže se lehce zašpiní především v zimním období, čím je větší provoz v garážích (více parkovacích míst), tím náchylnější je garáž na znečištění a měla by se častěji udržovat uklizená.

Nečistoty, jako je prach, písek a štěrk, mohou poškozovat povrchy garáže a podlahu. Strojové čištění odstraňuje tyto částice a snižuje opotřebení povrchu, což v konečném důsledku prodlužuje životnost garáže a snižuje náklady na opravy a údržbu provozu domu. Ve výsledku se může jednat o značné částky, které bytový dům či SVJ ušetří při pravidelném úklidu garáží.

Pokud je v garážích velké množství nečistot a kamínků, může dojít k tomu, že se tyto nečistoty dostanou vlivem jízdy ostatních aut na kapotu parkujících aut a poškodí jim lak, což v důsledku může vést k velkým nákladům majitelům aut na opravu laku.

Čištění garáže strojovými prostředky může také přispět k zlepšení bezpečnosti. Odstraněním nečistot a olejových skvrn se snižuje riziko klouzání a pádů. Čistá garáž také vypadá lépe a naznačuje, že se o ni někdo stará. Zašlé a špinavé garáže jsou náchylnější na vykradení, jelikož zloději mají pocit, že se o garáže nikdo nestará a nikdo je nehlídá. Čistá garáž pomáhá k celkovému zdravému prostředí v SVJ a dobré náladě mezi nájemníky a majiteli daného bytového domu a jeho společných částí, mezi které garáže jasně patří.

Jak probíhá strojové čištění garáží?

  • Před začátkem čištění je potřeba, aby v garážích nebyla žádná auta, což může být při velkém počtu garážových stání problém domluvit se všemi majiteli. Bohužel toto je nutná podmínka pro dokonalé vyčištění všech garážových stání.
  • Strojové čištění garáže zahrnuje použití vysokotlakého čističe, který stříká vodu pod vysokým tlakem na povrch garáže. Stroj obvykle kombinuje vodu s čisticím roztokem pro daný typ povrchu. Vysoký tlak a proud vody umožňují efektivní odstranění zanesených látek, prachu, oleje a jiných znečištění z podlahy garáže.
  • V případě opravdu silných nečistot se může použít kartáčování. Speciální kartáče se připojují k vysokotlakému čističi a jsou používány k mechanickému čištění povrchů. Kartáče dokáží odstranit odolné skvrny a uvolnit usazené nečistoty.
  • Po aplikaci vysokotlakého čištění se provádí extrakce nečistot a přebytečné vody z garáže. To může být provedeno pomocí speciálního vysavače nebo odsávače, který dokáže odsát vodu a nečistoty ze země. Tím se minimalizuje vlhkost a zabraňuje se případným problémům s plísněmi nebo zápachem.
  • Po odsátí vody a nečistot se může provést důkladné opláchnutí povrchů čistou vodou a případné sušení pomocí ventilátorů nebo průvanu. To pomáhá zajistit, že garáž je zcela suchá a připravená k použití.

POSTUP SPOLUPRÁCE

1. Vyplníte formulář níže.

2. Kontaktujeme Vás – V co nejkratší době Vám zavoláme nebo napíšeme email a domluvíme si osobní schůzku, na které probereme podrobnosti úklidu dle Vašich představ.

3. Zašleme Vám konkrétní cenovou nabídku.

4. Provedeme kompletní strojové čištění garáží.

5. Společně si projdeme vyčištěné prostory a odsouhlasíme si předání zakázky.

PÁR ČÍSEL ...

0
Hodin strávených úklidem
0
Počet zákazníků
0
Uklizeno m2 plochy měsíčně
0
Pozitivních Google recenzí

RECENZE

ŘÍKAJÍ O NÁS

JSME HRDÝM PARTNEREM SKVĚLÝCH FIREM

NEZÁVAZNĚ POPTAT ÚKLID

Společnost má uzavřené a platné pojištění podnikatelských rizik s limitem plnění do výše 5 000 000,- Kč u Kooperativa pojišťovny. Dokument k nahlédnutí ZDE.