MODRÝ ŽRALOK
ÚKLID PANELOVÝCH DOMŮ A SVJ

Jsme tu pro všechny, kteří nechtějí řešit žádné starosti s úklidem! Poskytujeme kompletní správu úklidu panelových domů a SVJ v Praze. Rádi se postaráme i o Váš úklid.

„Úklid je pro nás snadná kořist!“.

MODRÝ ŽRALOK
ÚKLID PANELOVÝCH DOMŮ A SVJ

Jsme tu pro všechny, kteří nechtějí řešit žádné starosti s úklidem! Poskytujeme kompletní správu úklidu panelových domů a SVJ v Praze. Rádi se postaráme i o Váš úklid.

„Úklid je pro nás snadná kořist!“.

Hlavní výhody najmutí úklidové firmy pro Váš panelový dům nebo SVJ?

Profesionální úklidová firma má zkušenosti, proškolené a ověřené zaměstnance, profesionální úklidové vybavení potřebné k úklidu panelových domů. To znamená, že dokáže zajistit, aby Váš bytový nebo panelový dům byl důkladně uklizen, a to včetně všech společných prostor, jako jsou chodby, výtahy, schodiště, sklepy, kočárkárny, sušárny apod. Profesionální úklid celého panelového nebo bytového domu zajistí čisté, zdravé a příjemné prostředí pro všechny obyvatele a návštěvníky domu.

Úklid panelového nebo bytového domu je fyzicky i časově náročný úkol. Představte si úklid domu o 8 patrech a 2 vchodech, úklid takového rozsahu zabere minimálně 3 hodiny práce. Je potřeba několikrát vyměnit vodu a použít adekvátní čistící prostředky dle typu povrchu, což je i fyzicky velmi náročné. V některých domech si všichni vlastníci nebo nájemníci uklízí sami své patro, kde bydlí. Důvodem je primárně finanční úspora. Otázkou je, zda všichni vlastníci nebo nájemníci na úklid mají čas, umí dobře uklízet a mají potřebné vybavení. Realita je taková, že tento model domluvy skoro nikdy nefunguje tak, jak má. Pokud najmete profesionální úklidovou firmu, ušetříte spoustu času a úsilí, protože se nemusíte starat o organizaci a provádění úklidu.

Panelové a bytové domy jsou často velmi výrazné stavby v městském prostředí a jejich výstavba i údržba jsou nákladné. Když najmete profesionální úklidovou firmu, můžete se spolehnout na to, že Váš panelový nebo bytový dům bude vypadat reprezentativně a udržovaně. V domě, kde je několik desítek bytů a bydlí zde desítky či stovky lidí je pravidelný úklid nezbytnou součástí správy domu. Úklid má vliv i na délku životnosti materiálů, z kterých se skládají různé části domu, například dlažba, výtah atd. To může pomoci zlepšit celkový vzhled domu a pomoci zvýšit hodnotu nemovitosti v čase.

Profesionální úklidová firma má zkušenosti a odborné znalosti potřebné k tomu, aby byl Váš panelový nebo bytový dům důkladně kompletně uklizen. Úklidová firma zajistí, aby byl úklid proveden správným způsobem a aby nedošlo k poškození povrchů nebo materiálů. Úklidová firma je schopna zajistit úklid Vašeho bytového nebo panelového domu po dlouhou dobu, například i po dobu 10 let. Což je pro vlastníky a primárně pro předsedy SVJ (Společenství vlastníků jednotek) velkou úsporou času, nákladů a hlavně i nervů.

Jaké úkony zahrnuje úklid panelového domu nebo SVJ?

Každý dům a každý zákazník je individuální, úkony úklidu upravujeme vždy na míru danému domu.

  • Zametání a vytírání podlah na chodbách, schodištích, sklepech a dalších společných  prostorech domu.
  • Otření a dezinfekce zábradlí, hasicích přístrojů, parapetů, poštovních schránek a dalších rovných ploch v domě.
  • Čištění vchodových a vnitřních dveří a jejich skel.
  • Čištění vnitřních a vnějších prostor výtahů a leštění zrcadel.
  • Úklid pod rohožemi u vstupních dveří.
  • Vymetení pavučin ze stropů ve společných prostorech.
  • Mytí oken 1x za rok.

POSTUP SPOLUPRÁCE

1. Vyplníte formulář níže.

2. Kontaktujeme Vás – V co nejkratší době Vám zavoláme nebo napíšeme email a domluvíme si osobní schůzku, na které probereme podrobnosti úklidu dle Vašich představ.

3. Zašleme Vám konkrétní cenovou nabídku.

4. Začínáme s pravidelným úklidem a máte čístý bytový dům.

5. Pro udržení úrovně kvality úklidu provádíme společné kontroly prostorů.

PŘÍKLADY NACENĚNÍ ÚKLIDŮ

( při frekvenci 1x týdně )

Počet vchodů Počet pater Počet bytů Cena úklidu měsíčně
1 4 12 2 400 Kč
1 5 20 3 200 Kč
1 12 40 5 200 Kč
2 8 50 6 500 Kč
3 8 65 8 125 Kč
5 8 100 12 000 Kč
*Ceny jsou uvedeny s DPH

PÁR ČÍSEL ...

0
Hodin strávených úklidem
0
Počet zákazníků
0
Uklizeno m2 plochy měsíčně
0
Pozitivních Google recenzí

RECENZE

ŘÍKAJÍ O NÁS

JSME HRDÝM PARTNEREM SKVĚLÝCH FIREM

NEZÁVAZNĚ POPTAT ÚKLID

Společnost má uzavřené a platné pojištění podnikatelských rizik s limitem plnění do výše 5 000 000,- Kč u Kooperativa pojišťovny. Dokument k nahlédnutí ZDE.