Profesionální úklid před nastěhováním

Profesionální úklid před nastěhováním

Po náročném procesu hledání nového domova, balení a uklízení starého bydliště a najímání stěhovací společnosti je pochopitelné, že na úklid nového domu už vám nemusí zbývat energie. Nebojte se nechat profesionální úklidovou službu, aby se postarala o úklid vašeho nového bydlení ještě před vaším nastěhováním. Umožní vám to rychleji si váš nový domov začít užívat.

 

Co zahrnuje služba úklidu před nastěhováním?

Zatímco budete zabráni balením ve vašem starém domě, úklidová firma se může postarat o úklid nového bydlení. Nejlepší čas na úklid nového domova je, když je ještě prázdný. Službu úklidu před nastěhováním si můžete přizpůsobit vašim potřebám a rozpočtu. Můžete si vybrat, co vše má firma udělat:

  • Vysávání a zametání všech podlah
  • Otírání soklů
  • Drhnutí sprch a van
  • Čištění toalet
  • Čištění umyvadel a kuchyňských linek
  • Čištění kuchyňských spotřebičů
  • Otření prachu ze všech povrchů

 

Proč vybrat profesionální úklid před nastěhováním?

Sice se vám může zdát, že váš budoucí domov vypadá a voní čistě, může to být jen povrchový klam. Odstranění povrchové špíny a použití osvěžovačů vzduchu může domov činit vizuálně čistým, ale nenahradí profesionální úklid. Služby profesionálů zajistí, že váš nový domov bude opravdu čistý. Jejich hloubkový úklid odstraní špínu, mastnotu a zápach.
Pokud se chystáte stěhovat, vyplatí se využít profesionální zkušenosti úklidové firmy. Uvidíte, že budete s jednorázovým úklidem natolik spokojeni, že si profesionální úklidovou firmu budete chtít objednat znovu. Pro získání přesné cenové nabídky na úklid vašeho nového čistého domova můžete kontaktovat pražskou úklidovou firmu Modrý žralok.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Další články
Jednorázové využití úklidové firmy

Jak jednorázově využít úklidovou firmu?

Jak jednorázově využít úklidovou firmu? Pokud plánujete velkou akci, chystáte jarní úklid domácnosti, nebo jen potřebujete pořádně uklidit, určitě se vám bude hodit pomocná ruka.

Jak efektivně uklidit šatnu

Jak efektivně uklidit šatnu

Jak efektivně uklidit šatnu Uklízení šatny či šatní skříně může být pro mnohé z nás velkým oříškem. Ale s dobrým plánem a několika užitečnými tipy

NEZÁVAZNĚ POPTAT