MODRÝ ŽRALOK
ČIŠTĚNÍ NÁBYTKU A KOBERCŮ

Jsme tu pro všechny, kteří nechtějí řešit žádné starosti s hloubkovým čištěním! Poskytujeme kompletní čištění nábytku (gauče, křesla, kancelářské židle, koberce, matrace a další) v Praze. Rádi se postaráme i o Váš nábytek.

„Úklid je pro nás snadná kořist!“.

Proč si nechat strojově vyčistit nábytek a koberce?

Zde jsou hlavní důvody, proč byste měli využít hloubkové čištění.

Běžné čištění nábytku, jako je vysávání a otírání, ne vždy dokáže odstranit hluboko zanesené nečistoty, jako jsou prach, roztoči, alergeny, zvířecí chlupy, mikroorganismy a mnoho dalšího. Strojové čištění zajišťuje hloubkové a důkladné odstranění všech těchto výše zmíněných nečistot. Speciální přístroje a čisticí prostředky používané při strojovém čištění dokáží proniknout hluboko do vláken všech materiálů a odstranit tak veškeré nečistoty, které by jinak zůstaly uvězněné hluboko v nábytku. Strojové čištění dokáže odstranit i fleky od jídla, různých nápojů či kafe.

Čistota je půl zdraví. Pohovky, gauče, kancelářské židle a koberce jsou často vystaveny velkému používání, a to primárně v kancelářských prostorech, kde je mnoho zaměstnanců, zákazníků a obchodních partnerů. Mnoho mikroorganismů, bakterií a alergenů se může hromadit v jejich vláknech. Strojové čištění těchto povrchů pomáhá odstranit tyto škodlivé látky a přispívá tak k vylepšení hygieny a zdraví prostor, ať se jedná o kancelářské prostory nebo o váš obývák. To je zejména důležité pro alergiky a osoby se zvýšenou citlivostí na alergeny. Nechcete přeci mít upatlané křeslo, které ještě k tomu divně zapáchá. Co by na to řekli zaměstnanci nebo vaši zákazníci?

Pravidelné strojové čištění koberců, gauče, pohovky a kancelářských židlí může obnovit vzhled. Odstranění nečistot a skvrn může vrátit jejich původní barvu a lesk, což zlepšuje celkový vzhled prostoru. Strojní čištění koberců a čalounění a ostatního nábytku také může přispět k prodloužení životnosti těchto povrchů tím, že odstraňuje nečistoty, které by mohly způsobit jejich opotřebení, poškození a dokonce i zápach.

Jak probíhá hloubkové čištění nábytku?

  • Nejprve je třeba odstranit volné předměty z povrchu nábytku nebo z koberce, například polštáře, deky, stolky atd. Dále je vhodné provést důkladné vysávání, abychom odstranili volné nečistoty, jako jsou prach a kousky odpadků.
  • Výběr čisticího prostředku závisí na typu materiálu nábytku nebo koberce, proto je důležité vybrat správný produkt a postupovat podle jeho pokynů.
  • Hlavní částí procesu je aplikace čisticího roztoku nebo pěny na povrch nábytku nebo koberce. Tento roztok může být aplikován ručně nebo pomocí speciálního stroje. Poté se roztok nebo pěna nechá působit na povrchu po určitou dobu, aby se uvolnily nečistoty a usazeniny.
  • Po době působení se provede extrakce nečistot. To se provádí pomocí speciálního stroje s odsáváním. Po čištění je důležité nechat nábytek nebo koberec důkladně vyschnout. Je možné použít ventilátory nebo přirozený průvan k urychlení procesu sušení. Je důležité zamezit příliš dlouhému zůstávání vlhkosti, která by mohla vést k vzniku plísní, zápachu a narušila by tak celý proces čištění.

POSTUP SPOLUPRÁCE

1. Vyplníte formulář níže nebo nám rovnou zavolejte.

2. Upřesníme si, co se vše bude čistit. Pokud je to možné, zašlete nám prosím fotografie nábytku na WhatsApp.

3. Zašleme Vám konkrétní cenovou nabídku.

4. Domluvíme se na termínu a jdeme čistit.

Čištění nábytku a koberců Praha

Profesionální firma, pro kterou je čištění čalouněného nábytku, čištění vlněných koberců, čištění kožených sedaček a další služby každodenní rutinou, si poradí s každým problémem, který je se strojním čištěním koberců a čalounění spojený.

  • Můžete se tedy spolehnout na rychlý, precizní a komplexní úklidový servis nejen v Praze 4, 5, 6, 10, ale také v ostatních částech.

Profesionálové využívají účinné, ale šetrné metody

Každý odborník na tuto problematiku vám potvrdí, že se výsledky domácího a profesionálního čištění od sebe velice odlišují. V domácích podmínkách nikdy nemůžete dosáhnout prvotřídní kvality. Je to dáno především tím, že profesionálové využívají nejmodernější prostředky a technologie. Jednou z nich je například vysavač na mokré čištění koberců. S tím také souvisí nutnost rozpoznat, jak na konkrétní část nábytku působit, aby nedošlo k poškození. V nabídce je tedy také suché čištění sedaček Praha, které je velice šetrné. Navíc je cena za hloubkové čištění koberců velice přijatelná. Stačí nahlédnout na ceník čištění koberců.

  • Využít můžete také službu čištění matrací Praha.

PÁR ČÍSEL ...

0
Hodin strávených úklidem
0
Počet zákazníků
0
Uklizeno m2 plochy měsíčně
0
Pozitivních Google recenzí

RECENZE

ŘÍKAJÍ O NÁS

JSME HRDÝM PARTNEREM SKVĚLÝCH FIREM

NEZÁVAZNĚ POPTAT ÚKLID

Společnost má uzavřené a platné pojištění podnikatelských rizik s limitem plnění do výše 5 000 000,- Kč u Kooperativa pojišťovny. Dokument k nahlédnutí ZDE.