čištění podlahy

Netrapte se úklidem

Upřímně se přiznám, že když mě čeká nějaký ten úklid, nechce se mi do toho. Ne že bych si snad neporadil s koštětem, smetáčkem, hadrem nebo podobnými uklízecími proprietami, ne že bych na to vysloveně neměl čas nebo energii, ale zkrátka neuklízím rád. Mám na práci lepší věci, není to pro mě ani žádná oblíbená relaxace, a navíc si vždycky uvědomím, že i když si někde uklidím sebedokonaleji, budu se z toho moci těšit jenom krátce. Zanedlouho se tam zase objeví prach a čmouhy a než se nadějeme, abych uklízel znovu. A zase jenom s dočasným efektem.
Uklízení je zkrátka dost nevděčná činnost. A proto ho spousta lidí nemá ráda. Jenže se mu současně nevyhnutelně věnujeme, protože nechceme být pro ostudu ani žít ve špíně. Prostě je to takové nutné zlo.
Ale přemoci se k uklízení není někdy snadné. A to ani když jde o náš vlastní byt nebo dům, případně garáž. A což teprve takové společné prostory našich paneláků nebo kanceláře či podniky! Tam už se nám teprve nechce uklízet. Od toho tam přece nejsme, tam přece máme pracovat a žít. A o úklid ať se postará… Kdo vlastně?
Někdy mají firmy a kanceláře své uklízečky. Pokud je seženou a mohou si je dovolit. Ale to není samozřejmost ani tam. Natož dejme tomu někde u nás doma. Nebo vy snad znáte někoho, kdo si vydržuje vlastní uklízečku, aby to měl doma dobře vypadající? Nejspíš ne.
Ale to neznamená, že když nemáme uklízečku, musíme se věnovat úklidu sami. Tuto činnost za nás totiž může zastat i někdo jiný. Třeba profesionální úklidová firma. Dejme tomu pražský Modrý žralok, který si poradí kdykoliv a kdekoliv s jakýmkoliv úklidem.
Stačí si pomoc této úklidové firmy zajistit a věřte mi, že z vás tato sejme obrovské břímě. Protože necháte-li si od nich také uklízet, nebudete se o to muset starat sami. A zbyde vám víc času na to, co je pro vás důležitější.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Další články
zápach v kuchyni

Jak se zbavit zápachu v kuchyni?‍

Jak se zbavit zápachu v kuchyni? Přijdete na návštěvu a tam vás přivítá nelibá vůně? Uznejte sami, že zápach dokáže velmi rychle zkazit první dojem

Jak vyčistit žaluzie?

Jak snadno vyčistit žaluzie?

Jak snadno vyčistit žaluzie? Žaluzie slouží především jako ochrana před přímým slunečním světlem, ale chrání nás i před zvědavými pohledy zvenčí, dodávají pocit soukromí a

Jak vyčistit pračku?

Jak vyčistit pračku

Jak vyčistit pračku Pračka patří mezi moderní spotřebiče, bez kterých si svůj každodenní život už ani neumíme představit. I když nám přináší úsporu našich sil

NEZÁVAZNĚ POPTAT