čištění klimatizace

Generální úklid zadarmo? U dobré úklidovky samozřejmost!

Sníte o úklidové společnosti, která vám jednou za půl roku všechno pořádně vydrhne, vyleští, nablýská, a nevezme si za to ani korunu? Nemusí to být sen, ale realita. Rádi vám vysvětlíme, proč v úklidové firmě Modrý Žralok děláme generální úklidy zadarmo.

 

V čem se liší generální úklid od toho pravidelného

Uklidíme i to, co není vidět. Během generálního úklidu odsuneme skříně, vysajeme klimatizaci, vyčistíme i spodní strany židlí… Prostě odstraníme i nečistoty, kterých si na první pohled člověk ani nevšimne.

Pustíme se do hloubkového čištění. Vydrhneme světla, vytepujeme sedačky, vypucujeme dlaždičky, vyleštíme skla, vyčistíme koberce… Zkrátka uděláme vše, co se nedá zvládnout při pravidelném úklidu.

Přijedeme klidně o víkendu. Generální úklid, to je práce na celý den. Ale nemusíte se bát, že vám zablokujeme kancelář, když v ní potřebujete pracovat. Na generální úklid k vám rádi vyrazíme i o víkendu.

Přivezeme posily. Kdyby se do generálního úklidu pustili jen lidé, kteří u vás uklízejí pravidelně, trval by jim několik dnů. Proto k vám dorazíme s větším týmem úklidových profíků.

čištění dlaždiček

 

Generální úklid jako cesta k oboustranné spokojenosti

Proč to všechno děláme? A navíc zadarmo? Nebudeme chodit kolem horké kaše. Radši vám na rovinu řekneme, jak tenhle přístup zapadá do našich vizí.

Když si s nějakým klientem plácneme a pustíme se do spolupráce, chceme, aby trvala dlouhé roky. K naplnění tohoto snu vede jediná cesta – naprostá spokojenost s našimi službami.

Moc dobře ale víme, že ani sebepečlivější uklízečka nemá při běžném úklidu šanci odstranit veškeré nečistoty. A právě proto u všech dlouhodobých klientů pravidelně zařazujeme generální úklidy.

Jak často probíhají? To záleží na několika faktorech. Četnost generálních úklidů ovlivňuje například velikost kancelářských ploch, frekvence pravidelných úklidů nebo typ provozu (pokud třeba vaše kanceláře sousedí s výrobní halou, generální úklidy jsou potřeba v častějších intervalech).

Proč si za generální úklid nebereme ani korunu, když jiné úklidové firmy si účtují peníze navíc i za daleko menší mimořádnosti? Na to už jsme vlastně odpověděli. Chceme dlouhodobé spolupráce se spokojenými zákazníky. Když pro ně budeme uklízet řadu let, náklady na generální úklidy se nám vrátí. Spokojené tak budou obě strany. Tak to přece v dobrém obchodním partnerství má být.

 

Generální úklid v pražských kancelářích zadarmo

Chcete si této luxusní samozřejmosti užívat i vy? Rádi budeme pečovat o čistotu v kterékoliv pražské kanceláři. A protože už znáte naši vizi, je vám jasné, že kromě pravidelných úklidů se můžete těšit také na bezplatné generální úklidy. Jdete do toho? Paráda! Ozvěte se. Rádi s vámi probereme všechny podrobnosti. 

 

Žraločí tip

Chcete se o generálním úklidu dozvědět ještě víc? Poslužte si! Na tohle téma jsme pro vás připravili další dva články:

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Další články
Jednorázové využití úklidové firmy

Jak jednorázově využít úklidovou firmu?

Jak jednorázově využít úklidovou firmu? Pokud plánujete velkou akci, chystáte jarní úklid domácnosti, nebo jen potřebujete pořádně uklidit, určitě se vám bude hodit pomocná ruka.

NEZÁVAZNĚ POPTAT