bez úklidu to nejde

Bez úklidu to nejde

Všichni jsme už zaručeně byli svědky nějakého toho úklidu. A přinejmenším většina z nás se ho už i osobně účastnila, byť ne vždy zrovna dobrovolně. Protože uklízení obvykle nepatří mezi oblíbené činnosti, a zejména mužské plémě by se mu snad raději vyhnulo, pokud už to není učiněná katastrofa.
Uklízí se na mnoha různých místech. I na veřejných prostranstvích, i uvnitř budov. A pokud se bavíme o budovách, pak i v bytových domech a bytech, i v kancelářích, podnicích, hotelích… Prostě všude. Protože někde je to otázka kulturnosti lidí, kteří se tu vyskytují, a někde je to i vyslovená nutnost.
Jenže na rozdíl od malých domácností, kde si s tím rodiny obvykle bez větších potíží poradí, je to u větších objektů přece jenom problém. A to zejména tam, kde se pracuje a kde se dnes a denně courá spousta lidí. Tam se totiž daleko víc nadělá, jenže současně kdejaký majitel takové firmy nebo kanceláře či něčeho podobného nemá na to, aby si vydržoval vlastní uklízeče. A co tedy s tím? Jak i bez vlastní uklízečky nebo rovnou úklidové čety udržet pořádek?
Vlastně na tom nic není. V Praze to za někoho takového ráda udělá firma Modrý žralok, která se zde na úklidové práce přímo specializuje. Když je to potřeba, lze si objednat služby této firmy, a ona se podle dohody třeba denně a třeba i v jiných intervalech o vše postará. A to v té nejvyšší kvalitě.
Díky Modrému žralokovi tak mají v našem hlavním městě vždy dokonale uklizeno i v kancelářích, i ve firmách, i v panelácích, tato firma komukoliv uklidí třeba i po stavbě a rekonstrukci. A udělá všechny ty práce, do nichž se ostatním mnohdy nechce – vytře podlahy, vyluxuje koberce, uklidí stoly, kuchyňky, koupelny i toalety, vynese smetí a třeba i vypere ručníky a utěrky. A tím se postará o to, aby sem zase mohli přijít ti, kdo tu pracují, a aby jim tu bylo příjemně.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Další články
uklizená ložnice

Jak na čistou ložnici?

Jak na čistou ložnici? Ložnice je místem odpočinku, relaxace a regenerace. Přesto, že v ní trávíme téměř třetinu života, úklidu v ložnici většinou nevěnujeme tolik

NEZÁVAZNĚ POPTAT