Úklidova firma Praha Modrý Žralok

Paní na úklid nebo úklidová firma. Co je lepší?

Spousta podnikatelek a podnikatelů řeší úklid kanceláře zajištěním paní na úklid. Když dobře vyberete, získáte spolehlivou pracovnici, která vám dobře uklidí kancelář třeba i denně. Záleží vždy na vaší vzájemné dohodě. Paní na úklid má své výhody a uvolní podnikatelům ruce. Mohou však nastat situace, kdy oceníte místo paní na úklid úklidovou firmu. Jaký je v nich rozdíl?

 

Paní na úklid – může být dostatečně spolehlivá?

Při výběru paní na úklid hodně záleží na tom, kde hledáte. Pokud se na váš inzerát přihlásí studentka nebo matka od rodiny, která potřebuje přivýdělek, může samozřejmě uklidit dobře, ale jsou tady určité nevýhody. Jak můžete vědět, že je skutečně spolehlivá? Uklízí rychle a efektivně? Jak dlouho u své práce vydrží?

I když se může zdát, že se jedná „jen“ o úklid kanceláře, vás bude hledání té správné osoby stát čas a energii. Bude potřeba podat inzerát, se zájemci o práci se sejít a udělat s nimi pohovor atd. I přes pečlivé hledání se může stát, že nebudete vědět, koho vybrat. Navíc vybraná paní na úklid může být nespolehlivá, nechodit do práce včas, nebo nebude svou práci dělat tak, jak požadujete. Samozřejmě můžete najít i kvalitní paní, co když ale o práci přestane po nějaké době mít zájem či dlouhodobě onemocní? Pak budete muset začít hledat znovu.

Zvolíte-li úklidovou firmu, všechny výše zmíněné starosti a komplikace si ušetříte. Úklidová firma má speciální nábor, kde uchazeče sama zhodnotí a vybere. V úvahu berou i reference zájemců o práci. Díky tomu jsou jejich zaměstnanci spolehliví a uklízí tak, jak zákazník požaduje. Nestane se, že je úklid po pár týdnech přestane bavit. A i kdyby jeden zaměstnanec musel skončit nebo jít na nemocenskou, firma vám zajistí spolehlivou náhradu, aniž byste s tím vy sami museli ztrácet čas. Smlouvy a dohody máte uzavřené přímo s úklidovou firmou, která za své zaměstnance odpovídá.

úklid kanceláře

V čem a kdy je lepší úklidová firma?

Jak už jste jistě pochopili, úklidová firma vám zajistí větší jistotu a spolehlivost pro úklid kanceláře. Nemusíte se bát, že domluvený zaměstnanec na úklid nedorazí, protože pokud nemůže jeden, firma zadá práci dalšímu. Všechny své zaměstnance mají prověřené, soukromí firmy i vašich zaměstnanců je tudíž v bezpečí.

Úklidová firma za své zaměstnance zodpovídá. Má uzavřené pojištění podnikatelských rizik s dostatečnou částkou, a tudíž zaplatí i případné škody. Že se může někdy při úklidu přihodit nějaký karambol, to víme všichni. Paní na úklid, která nemá pojištění, by škodu musela hradit ze svého. Přišla by o výdělek a možná by to ani nestačilo. Oproti tomu úklidová firma by škodu uhradila díky platnému pojištění, vás by karambol nic nestál a firma by fungovala bezpečně dál.

Úklidová firma je pro podnikatele a majitele kanceláří zkrátka jistota, spolehlivost a bezpečí. Poskytne vám prověřené a zkušené pracovníky, které uklízení baví. Vaše kanceláře tak uklidí kvalitně a rychle, aniž by rušili soukromí vašich zaměstnanců. S firmou se snadno domluvíte na pravidelném úklidu i jednorázových akcích, kdy je potřeba uklidit kanceláře po malování, stěhování, nebo jednou za čas umýt okna apod.

Při pravidelném úklidu si s nimi snadno nastavíte úkoly, které mají zaměstnanci úklidové firmy plnit a můžete se spolehnout, že vše bude uklizeno tak, jak si přejete. Pro úklid kanceláře v Praze lze zvolit třeba vysoce spolehlivou a oblíbenou firmu Modrý Žralok, která vám pomůže udržet ve vašich kancelářích pořádek a čistotu. Dokládá to nejen stále rostoucí klientela firmy, ale i pozitivní a nadšené recenze.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Další články
Jednorázové využití úklidové firmy

Jak jednorázově využít úklidovou firmu?

Jak jednorázově využít úklidovou firmu? Pokud plánujete velkou akci, chystáte jarní úklid domácnosti, nebo jen potřebujete pořádně uklidit, určitě se vám bude hodit pomocná ruka.

NEZÁVAZNĚ POPTAT