vysavač

Nechte úklid na jiných

Možná patříte mezi ty, kdo klidně i dnem a nocí ochotně uklízejí všechno, co jim jenom patří. Možná se doma nebo i jinde vrháte pomalu po každém smítku a nemáte chvilku klidu, dokud nemáte třeba svůj domov jako klícku. Ale to neznamená, že je uklízení oblíbenou činností, které by se rádi věnovali všichni lidé. Spíš je to naopak – pro mnohé z nás je třeba i jenom uklizení pár maličkostí na své místo otravná záležitost, které se snažíme vyhnout, a větší úklid vykonáváme až poté, kdy jsme k němu někým nějak přinuceni.

A což teprve když se má uklízet v nějakých kancelářích nebo firmách! Tam se dělá nepořádek dnes a denně a uklízet by se tam tedy mělo nejen intenzivně, ale třeba také denně. A zkuste říci zaměstnancům, že by si na takových místech měli zajišťovat pořádek, že by si měl každý uklidit své pracovní místo nebo se dejme tomu střídat při uklízení celého objektu! To by vedlo dost možná i k vyslovené vzpouře a stávce.

Ale uklízet se musí. Ani na pracovištích, ani na úřadech, ani třeba ve společných prostorách panelových domů se nemohou povalovat všemožné odpadky, není tam žádoucí prach a další hygienické nedostatky. A když to není v silách nikoho, kdo tady působí, nebo se k takovým úklidům nikdo nemá? Pak se dají na mnoha místech najít profesionálové, kteří i takový velký a nepopulární úklid zařídí.

Vezměte si třeba pražského Modrého žraloka. Tato firma se postará o úklid kanceláří a firem komukoliv, tato se postará i o úklid společných prostor domů, a to bez ohledu na to, zda je to třeba denně nebo s menší frekvencí nebo zda je třeba tuto činnost vykonávat ráno nebo večer, v době, kdy přítomnost uklízečů na daném místě nevadí. A ať už je potřeba vytřít podlahu, vyluxovat koberce, vysypat odpadkové koše nebo třeba uklidit kuchyňku a sociální zařízení, spolehlivě se tu o to postarají. A klidně nejen o to. Abychom mohli žít v čistotě.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Další články
Jednorázové využití úklidové firmy

Jak jednorázově využít úklidovou firmu?

Jak jednorázově využít úklidovou firmu? Pokud plánujete velkou akci, chystáte jarní úklid domácnosti, nebo jen potřebujete pořádně uklidit, určitě se vám bude hodit pomocná ruka.

NEZÁVAZNĚ POPTAT