chceme mít čisto kolem sebe

Jsme čuňata, přesto chceme mít čisto!

Kdo z nás by nechtěl mít svůj domov jako klícku, že? A tak se tu věnujeme uklízení, a to i tehdy, když se nám do něj ani trochu nechce. A zejména před každou návštěvou si dáváme záležet, aby to tu bylo pokud možno perfektní. Protože co by řekli lidi, že?

A podobně je tomu i v kancelářích. I tam by mělo být čisto. Jednak kvůli zaměstnancům, kteří tam pracují a měli by mít příjemné a zdravé prostředí, jednak kvůli návštěvníkům, kteří si i podle úklidu udělají o takové kanceláři svůj obrázek a nečistota by je mohla negativně ovlivnit, což by se následně mohlo projevit třeba i na využívanosti a ziskovosti firmy, které taková kancelář patří.

Čistota je prostě půlka zdraví a půlka úspěchu. A tak se o ni kdekdo v rámci svých možností stará. Jenže to je v případě kanceláří přece jenom poněkud složitější. Tam může courat den co den spousta lidí, kteří tam nanosí kdejakou nečistotu, a úklid je tam tudíž náročnější než někde doma, jenže současně může zaměstnavatel těžko vyžadovat, aby si každý úředník několikrát za pracovní dobu vytřel podlahu kolem svého stolu, setřel prach a třeba na střídačku umyl záchod. To úředníci v pracovní smlouvě nemívají a dělat to prostě nebudou. Nejsou přece uklízečky.

A když není možné udržet v kanceláři čistotu svépomocí, chce to najít někoho, kdo to udělá za její zaměstnance. A naštěstí je tu i firma Modrý žralok, která je ochotna kancelářím jejich úklid a čistotu zajistit. Stačí si tuto najmout a každá pražská kancelář či komerční prostor může vypadat dokonale, co se čistoty týká.

Kdo tam chce mít čistou podlahu i koberce, kdo chce mít čisté stoly a vynesené odpadkové koše, uklizenou kuchyňku, vydezinfikovanou toaletu a koupelnu a třeba i vyprané ručníky a utěrky, je u Modrého Žraloka na správném místě. Stačí si tu objednat požadované služby a dohodnout se na ceně a na každém pracovišti to bude hned hezčí.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Další články

NEZÁVAZNĚ POPTAT