uklízení nemáme rádi

Modrý žralok je dobrá volba

Kdo u sebe nemá uklizeno, ten aby se tam pomalu styděl kohokoliv pozvat. A pokud je tento aspoň trochu civilizovaným člověkem, necítí se v neuklizeném prostoru dobře ani sám. Jak jenom odpudivě působí dejme tomu bláto a stopy na podlaze, skvrny na koberci, prach na nábytku a zejména delší dobu nevyčištěná kuchyňka, koupelna či záchod! Kolikrát by se toho člověk štítil i jenom dotknout.

A to je situace, která například v kancelářích nebo komerčních prostorách nesmí nikdy nastat. Na místě, kde je zanedbávaná čistota, nebude chtít nikdo pracovat, takovým místům se raději velkým obloukem vyhne každý návštěvník a zákazník. A ti, kdo tam zavítají, pak určitě nebudou o pobytu zde mluvit s dalšími lidmi v superlativech, nebudou takové místo vychvalovat a doporučovat.

Jenže lidé, kteří v kancelářích a komerčních prostorech pracují, mají obvykle své vlastní úkoly, k nimž uklízení nepatří. Nemají tedy na úklid čas ani náladu a pochopitelně k tomu nejsou ani nijak motivováni. A kdyby to tak zůstalo, netrvalo by třeba vůbec dlouho a vypadalo by to tam jako v chlívku.

Ale ono to tak naštěstí zůstat nemusí. Kdo nemá na úklid kapacity, může si přece zajistit nějakou úklidovou službu, která se mu o to postará. Což je třeba v Praze Modrý žralok.

Kdo si vybere za pomocníka právě zmíněného Modrého žraloka, má jistotu, že bude mít za příznivou cenu kancelář nebo komerční prostor jako klícku. Protože se mu profesionálové postarají ráno stejně jako večer o uklizení všeho, co se tu dohodne, a to aniž by narušovali chod toho, k čemu jsou ony prostory určené. Vytřou tu, vysají koberec, utřou prach, vydezinfikují kuchyňku či toaletu, prostě udělají to, co je potřeba, aby bylo podobné místo takové, jaké to tam má být. Čisté.

Stačí vlastně jenom vyplnit formulář a uzavřít dohodu a všude bude čisto tak, až budou oči přecházet.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Další články
Jednorázové využití úklidové firmy

Jak jednorázově využít úklidovou firmu?

Jak jednorázově využít úklidovou firmu? Pokud plánujete velkou akci, chystáte jarní úklid domácnosti, nebo jen potřebujete pořádně uklidit, určitě se vám bude hodit pomocná ruka.

NEZÁVAZNĚ POPTAT