člověk nerad uklízí

Ať uklidí někdo jiný

Troufám si tvrdit, že ani většina z lidí považovaných za čistotné nemá uklízení právě v lásce. Jistě, tito jsou rádi, když mohou se zalíbením spočinout pohledem na uklizeném prostoru kolem sebe, ale že by právě rádi uklízeli, to se říci nedá. Ať už je důvod, proč se nám do uklízení nechce, jakýkoliv, vždycky tu prostě nějaký je.

Někdy tak tolerujeme menší a někdy i větší nedostatky, které se úklidu kolem nás týkají, někdy si raději něčeho ‚nevšimneme‘, než abychom to uklidili, a pokud nás k tomu někdo nebo něco nedonutí, odkládáme to na jindy a pak zase na jindy.

Ale jsou chvíle, kdy už se opravdu uklidit musí, a jsou místa, kde se doslova nejde obejít bez pravidelného průběžného uklízení. Představte si třeba, jak by to bez uklízení vypadalo dejme tomu v kancelářích nebo různých komerčních prostorech. Lidé tam chodí každou chvíli a logicky tam tu více a tu méně našlapou, všude a na všechno padá prach, někdo se o něco otře nebo někomu něco někam upadne… A o udržování čistoty dejme tomu na toaletách nebo v kuchyňkách či koupelnách už ani nemluvě.

Komerční prostory a kanceláře se prostě musí uklízet. Jenže zaměstnanci pochopitelně nehodlají něco takového dělat, ti jsou tu kvůli jiné práci, vlastní uklízečku si leckde dovolit nemohou, a kdyby se to tedy nechalo být, to by to tam zanedlouho vypadalo! Tam by se pak každý snad i přímo štítil chodit.

Ale přesto v Praze často i ty zmíněné prostory vypadají z pohledu čistoty dokonale. I když tam nemají svou uklízečku a zaměstnanci na úklid ani nesáhnou, může to tam vypadat skvěle. A to díky Modrému žralokovi, firmě, kterou si lze na úklidové práce zjednat. A když se tato využívá, je v daném prostoru vše dokonale uklizené a majitel se tak nemá za co stydět. Má tu vytřeno, vyluxováno, nikde neleží prach, kuchyňky a toalety se jen blyští. A pobyt tam je rázem potěšením.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Další články
Jednorázové využití úklidové firmy

Jak jednorázově využít úklidovou firmu?

Jak jednorázově využít úklidovou firmu? Pokud plánujete velkou akci, chystáte jarní úklid domácnosti, nebo jen potřebujete pořádně uklidit, určitě se vám bude hodit pomocná ruka.

NEZÁVAZNĚ POPTAT