úklid kanceláří v Praze

Úklid kanceláří v Praze

Profesionální uklízení už opravdu není jen o máchání mopu v kýblu a následném roztírání vody po podlaze. V dnešní době se už mnohem častěji setkáte s vyspělejší technikou, jako jsou například stroje pro tepování gaučů, nebo ruční čištění kůže, kterých naše firma při svém úklidu využívá. Jedna věc se ovšem i za ta léta nezměnila – správný a pravidelný úklid je velmi důležitý. To se týká také kanceláří, ve kterých se mnohdy úklid zanedbává. Právě tato pracoviště jsou však jeden z největších zdrojů různých bakterií a nečistot, neměli bychom tedy uklízení kanceláří, stejně jako jiných prostor, zanedbávat.

 

Proč je vlastně tak důležité mít čisté pracovní prostředí?

Věděli jste, že v čím uklizenějším pracovišti budete, tím příjemnější pracovní dobu zde strávíte? Dobrá atmosféra a skvělá nálada, která s úklidem úzce souvisí, je při práci v kolektivu velmi důležitá, proto je i samotný úklid místnosti velmi podstatným faktorem.

Každý se samozřejmě bude mnohem radši vracet do voňavé, čisté kanceláře, než do zatuchlé a zaneřáděné. Hraje tu důležitou roli i zdraví, které může být špatným úklidem místnosti také postihováno. Třeba takový alergik na prach by asi nebyl šťastný v zaprášené místnosti.

 

Je dobrá hygiena pro zdraví opravdu tak důležitá?

  • Snižuje výskyt chorob
  • Udržuje nás ve fyzické, ale i psychické pohodě
  • Zabraňuje chaosu (neschopnost najít věci, když nás tlačí čas)
  • Udržuje dobrou náladu
  • Zvyšuje produktivitu při práci, učení a dalších činnostech

 

Jak dopomáhá úklid k větší pracovní výkonnosti?

Představte si situaci, kdy je váš spánek přerušen otravným bzučením budíku, ale vám se ještě absolutně nechce ven z postele. V hlavě se vám honí všechny ty plány, které ten den musíte splnit, ale ta postel je tak měkká a vám se ještě klíží zraky.

Vybavíte si vaši práci, kde to vždy voní jako exotické rostliny, stoly se doslova blýskají a nikde se neválí ani smítko prachu. Panuje tam dobrá nálada, psychická pohoda a vám se tam pracuje jedna báseň. Stohy papírů mizí a ani si nevšímáte času, který letí, když jste naplno pohlceni do své práce. Hned se vám při této myšlence vstává o dost lépe!

Co když si ale představíte tmavou kancelář, kde se po zemi válejí drobky, cítíte nepříjemný zápach, který vás provází po celý den, na parapetu jsou pavučiny a zvadlé kytky příjemnější atmosféře také zrovna nepomáhají? Dokumenty se hromadí, vás už z toho neustálého chaosu rozbolela hlava a nezvládáte neustálé výtky vašich kolegů, kteří chodí zasmušilí a vrčí na všechny strany. Tak co, chtělo by se vám vstát?

neuklizená kancelář

Bylo dokázáno, že člověk se daleko lépe soustředí v čisté místnosti, kde nedýchá prach a po stole se neválí papíry. Věděli jste však, že lidé, pracující v čistém prostředí, se také dožívají vyššího věku?

Potřebujete-li uklidit kancelář, naše firma vám jistě poslouží. Úklid probíhá v ranních či večerních hodinách, vždy tak, aby nerušil chod kanceláře. Vše samozřejmě provádíme s ohledem na soukromí zaměstnanců a respektem k pracovišti.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Další články
Jednorázové využití úklidové firmy

Jak jednorázově využít úklidovou firmu?

Jak jednorázově využít úklidovou firmu? Pokud plánujete velkou akci, chystáte jarní úklid domácnosti, nebo jen potřebujete pořádně uklidit, určitě se vám bude hodit pomocná ruka.

NEZÁVAZNĚ POPTAT