Úklid není problém

Úklid není problém

Je docela běžné, že my civilizovaní lidé uklízíme. Kdybychom to totiž nedělali, nežili bychom tak, jak je to v civilizaci normální. Protože k civilizovanosti patří i uklizené a čisté prostředí, které lidi obklopuje. A takové není žádné prostředí, ve kterém se neuklízí. Jenom díky úklidu to u nás vypadá tak, jak se to sluší a patří.

Je to tedy zdánlivě prosté. Uklízíme a žijeme na úrovni. Jenže co když neuklízíme rádi? Nebo když na to nemáme čas a dostatek sil, nebo to docela jednoduše neumíme a nechce se nám učit, jak na to? To jsme potom odsouzeni k životu v něčem, co připomíná smetiště?

Naštěstí ne. Nikdo z nás nemusí trávit život zavalen odpadky jenom proto, že si s pořádkem, tedy nepořádkem, nedokáže poradit. Když si totiž my lidé z jakéhokoliv důvodu a kdekoliv uklidit nedokážeme, může to za nás přece udělat někdo jiný. Sice se dá předpokládat, že za to dotyčný bude vyžadovat nějakou tu protislužbu, ale tak už to na světě chodí. A docela dobře to funguje. Někdo nabídne peníze a někdo mu za odpovídající zaplacení uklidí. A všichni jsou spokojení.

A jak je to konkrétně v Praze? Tam je možné obrátit se na Modrého žraloka a kdokoliv si tím může zajistit jakýkoliv potřebný úklid. I častější, i zřídkavější, i v domech, i v kancelářích a firmách, i v garážích a na novostavbách, prostě kde je to potřeba. Stačí si domluvit to, co je potřeba, a uklízečky této firmy zvládnou vše, i to pomalu nemožné.

A tak může být uklizeno kdekoliv, kde to takové mít potřebujeme. Nemusíme už se stydět za své domovy, nemusíme se brodit ve špíně v práci. A kdyby tomu tak nebylo, dostaneme své peníze automaticky zpět. Stejně jako bychom byli odškodněni, kdyby došlo kvůli takovému úklidu k nějaké újmě, a to až v pětimilionové výši.

Takže žijeme v civilizované společnosti a můžeme i sami civilizovaní být. Nemusíme žít v něčem, co by nám dělalo ostudu, a to ani když nemáme na uklízení ani špetku času a energie.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Další články
Jednorázové využití úklidové firmy

Jak jednorázově využít úklidovou firmu?

Jak jednorázově využít úklidovou firmu? Pokud plánujete velkou akci, chystáte jarní úklid domácnosti, nebo jen potřebujete pořádně uklidit, určitě se vám bude hodit pomocná ruka.

NEZÁVAZNĚ POPTAT