neuklizený stůl

Nechce se vám uklízet?

My lidé sice máme rádi pořádek, jenže současně se o nás rozhodně nedá tvrdit, že bychom byli nějak mimořádně toužící po uklízení. Máme rádi, když to u nás dobře vypadá, ale přiložit ruku k dílu a odstranit nedostatky, které určité místo v otázce uklizenosti má, se nám nechce. A to kam až moje paměť sahá a nejspíš ještě dál. Už i za komunistů se přece tradovalo, že je snazší uspořádat konferenci o čistotě, než zvednout ze země papírek, a i dnes to zřejmě často platí.
I když není pravdou, že bychom byli všichni až tak moc nečistotní. Určitě se mezi námi najdou i ti, kdo by pro čistotu svého domova, pracoviště nebo jiného podobného místa něco udělali, ale nemohou třeba kvůli nedostatku času, vyčerpanosti a podobně. Ale většinou se na toto spíše jenom vymlouváme. Čas bychom si možná aspoň na ten nejjednodušší úklid našli, kdybychom chtěli. Jenže nechceme.
Ale ať už jsou důvody naší nečistotnosti jakékoliv, faktem zůstává, že by leckde mělo být daleko uklizeněji, než jak to tam vypadá. A když se do úklidu nehrneme a je to spíš pořád horší, než aby se to tam měnilo k lepšímu? Pak to můžeme vyřešit třeba i bezpracně. Tak, že si na tuto činnost, která se mezi lidmi netěší právě největší popularitě, zjednáme úklidovou firmu.
Vypadá to docela jednoduše, že? A také to tak jednoduché být může. Protože když se rozhodneme pro pražskou úklidovou firmu Modrý žralok, můžeme si být jisti tím, že nám její zaměstnanci dají podle dohody do pořádku jak kanceláře, tak i byty a obytné domy, garáže a podobně.
Pro tuto firmu není žádný problém postarat se o to, aby to u nás dobře vypadalo. Lze se dohodnout na dost libovolně vypadající spolupráci a máme po starostech. Protože se nemusíme ani namáhat, ani se cítit jako čuňata. Máme u sebe uklizeno, a o to přece jde. Aspoň v případě nás slušných civilizovaných lidí.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Další články
zápach v kuchyni

Jak se zbavit zápachu v kuchyni?‍

Jak se zbavit zápachu v kuchyni? Přijdete na návštěvu a tam vás přivítá nelibá vůně? Uznejte sami, že zápach dokáže velmi rychle zkazit první dojem

Jak vyčistit žaluzie?

Jak snadno vyčistit žaluzie?

Jak snadno vyčistit žaluzie? Žaluzie slouží především jako ochrana před přímým slunečním světlem, ale chrání nás i před zvědavými pohledy zvenčí, dodávají pocit soukromí a

Jak vyčistit pračku?

Jak vyčistit pračku

Jak vyčistit pračku Pračka patří mezi moderní spotřebiče, bez kterých si svůj každodenní život už ani neumíme představit. I když nám přináší úsporu našich sil

NEZÁVAZNĚ POPTAT