Úklid společných prostor domu

Když se neshodnete na úklidu společných prostor domu

Někteří lidé by svůj byt v paneláku nevyměnili za nic na světě. Může se vám to zdát nepochopitelné, ale i kdyby jim někdo nabízel finančně výhodnou výměnu bytu za rodinný domek na venkově, byt v Praze pro ně představuje zázemí, pohodlí a neskutečnou pohodu. A svým způsobem i anonymitu.

Anonymita v pražských bytech je někdy k nezaplacení, protože vás nikdo svou přítomností neobtěžuje a hlavně po vás nic nechce. Máte v paneláku svůj klid, a to je ten nejúčinnější lék proti stresu, kterého je dnes kolem nás někdy až příliš.

K dosažení klidného bydlení může výraznou měrou přispět i profesionální úklid společných prostor. Kdo si jej odhlasuje na schůzi SVJ (Společenství vlastníků jednotek), získá tím jisté výhody, které obyvatelé domů, co provádí úklid svépomocí, neznají.

 

Neuklidil jsem, protože jsem dlouhodobě v zahraničí

Svépomocný úklid společných prostor dle vyvěšeného rozpisu na domovní nástěnce může být snadným důvodem k perzekuci, a někdy dokonce zasáhne nevinnou osobu. Představte si, že odjíždíte na půl roku do zahraničí a po vašem návratu si vyslechnete několik výtek od vašich sousedů, že nedodržujete termíny dle rozpisu úklidových prací. Někoho skutečně nezajímá, že tu nejste fyzicky přítomni, máte zkrátka úklid, a co je psáno, to je dáno.

 

Zdravotní handicap

Úklidové práce mohou někomu z obyvatel domu způsobovat zdravotní problémy, například v době rekonvalescence po těžké nemoci nebo úrazu, a pro vaše sousedy to může znít jako výmluva, že se chcete úklidu prostě vyhnout.

 

Někdo neuklízí zcela záměrně

V bytových domech se také setkáváme s lidmi, kteří neuklízí zcela záměrně a nemají zájem o nápravu. Nic na ně neplatí, a tak se s tím zkrátka musíte smířit.

Smířit se ale nemusíte s řešením úklidu společných prostor, jestliže si objednáte tuto službu u úklidové firmy, ta se postará o úklidové práce v plném rozsahu, a k vaší spokojenosti.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Další články
Jednorázové využití úklidové firmy

Jak jednorázově využít úklidovou firmu?

Jak jednorázově využít úklidovou firmu? Pokud plánujete velkou akci, chystáte jarní úklid domácnosti, nebo jen potřebujete pořádně uklidit, určitě se vám bude hodit pomocná ruka.

NEZÁVAZNĚ POPTAT