čistota kolem nás

Nad čistotu není

Není na světě místo, které by bylo a navždy zůstalo dokonale čisté. I kdybychom se v něm přezouvali, vždycky se sem časem na botách něco nanosí, i kdybychom tu byli skoro hermeticky uzavření, vždycky sem časem nalétá prach, který se tu usadí. A koupelna či toaleta samozřejmě nikdy čisté nezůstanou, protože tam po nás lidech vždycky někde něco ulpí. A když tak chceme mít my lidé čisto, musíme prostě uklízet.

Ovšem většina z nás nemá uklízení právě v lásce. Spoustu našinců to nebaví, další na to nemají čas, další se raději věnují jakékoliv jiné činnosti. A kdekoho deptá i ta skutečnost, že i kdyby uklidil sebedokonaleji, nepotrvá dlouho a špína tu bude nanovo. Takže je to přímo nevděčná sisyfovská práce, do které se nikdo nehrne.

Totiž někdo se do ní i hrne. Ovšem na profesionální úrovni. Tedy živí se touto a nechává si za ni zaplatit. Čímž tyto lidi samozřejmě nikterak neznevažuji, protože nechat si platit za prokazované služby je přece normální, tak to v našem světě chodí.

Pokud tak někdo provozuje kancelářské nebo komerční prostory, kde se už z principu nikdy dlouho čistota neudrží, ale přesto je ji tam udržovat třeba, nemusí si zoufat, když si takové pracoviště zaměstnanci sami neuklízejí, nemaje to v pracovní náplni. Někdo takový se může dohodnout v případě pražských objektů třeba s Modrým žralokem, který mu tam bude čistotu udržovat. Přičemž se samozřejmě nejedná o žádnou parybu, ale o úklidovou firmu, na kterou je v tomto ohledu maximální spolehnutí. Ta zajistí vytírání a luxování, uklízení kancelářských stolů a vynášení odpadkových košů, ta zajistí nejdokonalejší možnou čistotu kuchyněk, koupelen a toalet, a třeba nejen to.

Stačí se s touto firmou dohodnout na podmínkách a ona už komukoliv uklidí kanceláře i komerční prostory. A pochopitelně se nebrání ani společné kontrole odvedené práce, za kterou se nemusí stydět.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Další články
Jednorázové využití úklidové firmy

Jak jednorázově využít úklidovou firmu?

Jak jednorázově využít úklidovou firmu? Pokud plánujete velkou akci, chystáte jarní úklid domácnosti, nebo jen potřebujete pořádně uklidit, určitě se vám bude hodit pomocná ruka.

NEZÁVAZNĚ POPTAT