čistota kolem nás

Kdo by kolem sebe nechtěl mit čisto, že?

Není na světě místo, které by bylo a navždy zůstalo dokonale čisté. I kdybychom se v něm přezouvali, vždycky se sem časem na botách něco nanosí, i kdybychom tu byli skoro hermeticky uzavření, vždycky sem časem nalétá prach, který se tu usadí. A koupelna či toaleta samozřejmě nikdy čisté nezůstanou, protože tam po nás lidech vždycky někde něco ulpí. A když tak chceme mít my lidé čisto, musíme prostě uklízet.

Ovšem většina z nás nemá uklízení právě v lásce. Spoustu našinců to nebaví, další na to nemají čas, další se raději věnují jakékoliv jiné činnosti. A kdekoho deptá i ta skutečnost, že i kdyby uklidil sebedokonaleji, nepotrvá dlouho a špína tu bude nanovo. Takže je to přímo nevděčná sisyfovská práce, do které se nikdo nehrne.

Totiž někdo se do ní i hrne. Ovšem na profesionální úrovni. Tedy živí se touto a nechává si za ni zaplatit. Čímž tyto lidi samozřejmě nikterak neznevažuji, protože nechat si platit za prokazované služby je přece normální, tak to v našem světě chodí.

Pokud tak někdo provozuje kancelářské nebo komerční prostory, kde se už z principu nikdy dlouho čistota neudrží, ale přesto je ji tam udržovat třeba, nemusí si zoufat, když si takové pracoviště zaměstnanci sami neuklízejí, nemaje to v pracovní náplni. Někdo takový se může dohodnout v případě pražských objektů třeba s Modrým žralokem, který mu tam bude čistotu udržovat. Přičemž se samozřejmě nejedná o žádnou parybu, ale o úklidovou firmu, na kterou je v tomto ohledu maximální spolehnutí. Ta zajistí vytírání a luxování, uklízení kancelářských stolů a vynášení odpadkových košů, ta zajistí nejdokonalejší možnou čistotu kuchyněk, koupelen a toalet, a třeba nejen to.

Stačí se s touto firmou dohodnout na podmínkách a ona už komukoliv uklidí kanceláře i komerční prostory. A pochopitelně se nebrání ani společné kontrole odvedené práce, za kterou se nemusí stydět.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Další články

Garance spokojenosti s úklidem kanceláří

Úklidová firma bez garance spokojenosti? Nebrat! Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Tohle známé přísloví bohužel platí také při hledání úklidové firmy. Během obchodních námluv

NEZÁVAZNĚ POPTAT