úklid kanceláře

Jak často uklízet kancelář?

Chcete svěřit úklid kanceláře profi firmě, ale netušíte, jak často by u vás měla uklízet? Chápeme. Univerzální rada neexistuje. Někde stačí uklidit jednou týdně, jinde je nezbytné pustit se do úklidu každý den. Nastavení správné frekvence se totiž odvíjí třeba od velikosti kanceláře, počtu návštěv nebo blízkosti výrobních prostor. Na všechny tyto faktory si posvítíme tak, abyste v úklidové frekvenci měli jasno a v kancelářích pak vždy čisto.

 

Co ovlivňuje frekvenci úklidů v kanceláři

  • Kapacita kanceláře. Čím více zaměstnanců, tím více špíny. Nebojte. Neděláme z vašich pracovníků žádné špindíry. Ale je nezpochybnitelným faktem, že s každým párem obuvi stoupá počet nečistot. Tahle přímá úměra platí nejen pro podlahy, ale taky pro znečištění toalet, kuchyněk nebo klik. S rostoucím množstvím zaměstnanců se zvětšuje rovněž vyprodukovaný odpad. Pokud v kanceláři nejste sami a nechcete, aby odpadkové koše vynášeli vaši zaměstnanci, nejspíš vám úklid jednou týdně stačit nebude.

 

  • Počty návštěv. Je vás v kanceláři spíše méně, ale zato k vám chodí hodně obchodních partnerů, klientů nebo jiných návštěv? V tom případě se vám vyplatí investovat do vyšší úklidové frekvence. Reprezentativní vzhled firemního prostředí totiž spolurozhoduje o úspěšnosti vašich obchodních jednání.

 

  • Blízkost provozních prostor. Máte kanceláře hned vedle dílny, výrobní haly nebo jiných technických prostor? Pak je velmi pravděpodobné, že když z nich vaši zaměstnanci přecházejí do kancelářské sekce, přinesou s sebou slušnou porci špíny. Proto byste měli požadovat vyšší frekvenci úklidu.

 

Jak často uklízet kancelář?

Hybridní frekvence úklidů

Možná si říkáte, že prach z parapetů by stačilo setřít dvakrát týdně, ale čisté podlahy chcete mít každý den. To není žádný problém! Dobrá úklidová firma vám sama navrhne rozpis úklidových prací, který zohlední všechna vaše přání a potřeby.

Skvělá úklidovka navíc mimořádně zařadí do úklidového programu i činnosti, které zrovna ten den dělat nemá. Třeba si všimne, že kvůli tající břečce jsou vaše parkety dost špinavé, a tak je vytře už ve čtvrtek, i když to podle úklidového plánu má udělat až v pátek. No a ta nejlepší úklidová firma kromě toho všeho u vás párkrát do roka provede důkladný generální úklid.

Hybridní frekvence úklidu zohledňuje také to, jak moc využíváte konkrétní prostory. Pokud jsou u vás návštěvy spíše vzácné, reprezentativní zasedačku nejspíš stačí uklidit jednou či dvakrát týdně. Naopak třeba ve vaší kuchyňce se dveře netrhnou, protože zaměstnancům dopřáváte skvělou kávu. Tahle místnost si pak logicky zaslouží častější úklid.

K vaší plné spokojenosti vede zdánlivě jednoduchá cesta. Stačí, když vám úklidová firma pozorně naslouchá a při úklidu nejen kmitá rukama, ale taky přemýšlí. Přáli byste si takovou úklidovku pro své pražské kanceláře? O jedné bychom věděli. Jmenuje se Modrý Žralok a ráda se zakousne do úklidu vašich firemních prostor. Vy pro to musíte udělat jediné – ozvat se.

 

Žraločí tip

Úklidová záchranka

Náramně jste si užili vánoční večírek, ale teď to u vás vypadá tak trochu jako po výbuchu? Nečekaně se u vás na zítra ohlásil důležitý obchodní partner, jenže vaše zasedačka není po dnešních schůzkách v top stavu? Dobrá úklidovka vás nenechá v žádné šlamastyce. I když má na pravidelný úklid přijet až příští týden, hned se k vám vypraví na mimořádný úklid, a zachrání tak vaši pověst.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Další články
zápach v kuchyni

Jak se zbavit zápachu v kuchyni?‍

Jak se zbavit zápachu v kuchyni? Přijdete na návštěvu a tam vás přivítá nelibá vůně? Uznejte sami, že zápach dokáže velmi rychle zkazit první dojem

Jak vyčistit žaluzie?

Jak snadno vyčistit žaluzie?

Jak snadno vyčistit žaluzie? Žaluzie slouží především jako ochrana před přímým slunečním světlem, ale chrání nás i před zvědavými pohledy zvenčí, dodávají pocit soukromí a

Jak vyčistit pračku?

Jak vyčistit pračku

Jak vyčistit pračku Pračka patří mezi moderní spotřebiče, bez kterých si svůj každodenní život už ani neumíme představit. I když nám přináší úsporu našich sil

NEZÁVAZNĚ POPTAT