Co vše vám přinese uklizená kancelář?

Nablýskané podlahy, zářivý nábytek nebo vyleštěná zrcadla. Tyto estetické přínosy uklizené kanceláře vidíte na první pohled. Ale čistota a pořádek na pracovišti mají na vaše podnikání daleko větší dopad, než se může zdát. Rádi vám vysvětlíme, proč jsou peníze vynaložené na úklid kanceláří dobrou investicí. Do zdraví, do pohody a do produktivity vašich zaměstnanců. A taky do budování obchodních a partnerských vztahů.

 

Podpořte zdraví, pohodu i produktivitu vašich zaměstnanců

Poctivý úklid plní nejen estetickou funkci, ale slouží také jako prevence nemocí. Z vašich kanceláří díky pečlivému uklízení zmizne dráždivý prach a taky alergeny. Pravidelné čištění povrchů a důkladná péče o sanitu zlikviduje všemožné bakterie, a viry. 

Když takto podpoříte zdraví svých zaměstnanců, mnohonásobně na tom vyděláte. Vždyť pravidelný úklid stojí často míň než náklady a ztráty spojené s jedním jediným nemocným zaměstnancem. Navíc stoprocentně zdravý pracant je daleko výkonnější než člověk, kterého trápí alergie nebo nachlazení.

Čisté a harmonické prostředí podporuje také pracovní pohodu a dobrou náladu. K vyšší produktivitě přispívá rovněž to, že v uklizené kanceláři neztrácejí vaši zaměstnanci čas hledáním zašantročených věcí.

 

Udělejte dojem na klienty, partnery i uchazeče o zaměstnání

Vaše kancelář je vaše vizitka. Z uklizených prostor sálá příjemná atmosféra a ta zase podtrhuje vaši profesionalitu a důvěryhodnost. Tahle image vám bude hrát do karet při jednání s klienty nebo obchodními partnery.

Příjemné prostředí může sehrát klíčovou roli také při výběrových řízeních na volná pracovní místa. Chcete přece získat ty nejlepší uchazeče, že? O ně se většinou firmy perou, a tak si tihle profíci můžou dost vybírat. Jistě nechcete, aby vám proklouzli ke konkurenci jen kvůli tomu, že se jim u vás pro samý prach špatně dýchalo.

 

Prodlužte životnost nábytku a dalšího zařízení

Pravidelná péče o nábytek přinese nejen to, že bude vypadat dobře, ale navíc vám taky vydrží mnohem déle. Dvojnásob to platí, když si na úklid najmete profesionály. Ti totiž moc dobře vědí, jaký čisticí prostředek mají použít na příslušný povrch.

Pečlivé uklízení prospívá rovněž dalšímu vybavení vašich kanceláří. Úklid totiž funguje také jako prevence škod, které způsobují nečistoty. Pravidelná péče navíc snižuje rizika technických poruch. A jistě nechcete vyhazovat drahý přístroj jen kvůli tomu, že vám bylo líto dát zlomek jeho ceny za pravidelný úklid, že?

 

Žraločí tip

Nechejte kancelář rozkvést

Když kanceláře oživíte květinami, přinesete do nich trochu přírody a hodně harmonie. Květinové dekorace ocení zaměstnanci i návštěvníci.

rostliny v kanceláři

Že byste rádi kanceláře rozzářili květinami, ale nemáte čas o ně pečovat? Dobrá úklidová firma to udělá za vás. U řezaných květin pravidelně vymění vodu, setře pyl i opadané okvětní lístky a v pravý čas kytku také odstraní. Úklidovka se samozřejmě vzorně postará také o rostliny v květináčích.

Zní to lákavě? Vezmeme si do parády nejen vaše květiny, ale také úklid vašich pražských kanceláří. Jsme Modrý Žralok a postaráme se o to, aby vaše pracovní prostředí rozkvetlo. Vy pro to musíte udělat jediné. Ozvat se nám.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Další články
Jednorázové využití úklidové firmy

Jak jednorázově využít úklidovou firmu?

Jak jednorázově využít úklidovou firmu? Pokud plánujete velkou akci, chystáte jarní úklid domácnosti, nebo jen potřebujete pořádně uklidit, určitě se vám bude hodit pomocná ruka.

NEZÁVAZNĚ POPTAT