Click on element to edit...

Select text you want to edit

Q&A

Vaše nejčastější dotazy

Jak dlouho trvá zhruba úklid?

Záleží na velikostech Vašeho bytu či daného prostoru. Dále záleží na míře znečištění (malá, střední a velká). Mytí oken má velký vliv na celkový čas úklidu. Malý úklid zabere cca 3-4 hodiny práce. Větší úklid zabere okolo 5-6 hodin práce. Pokud budete chtít k úklidu i umýt okna, můžeme se dostat na 8-10 hodin práce.

Musím být při úklidu doma a jak s předáním klíčů?

Během úklidu určitě nemusíte být doma přítomni, můžete si zajít například na nákup nebo na procházku. Před začátkem úklidu prosím věnujte cca 10 minut naší dámě. Řekněte jí vše, co si přejete uklidit, na co si má dát například pozor a co uklízet vůbec nechcete. Tím zajistíme oboustrannou spokojenost :)

Kdo mi bude uklízet?

Zaměstnáváme pouze dámy, které úklid opravdu baví a mají mnohaleté zkušenosti s úklidem kanceláří, domácností a hotelových pokojů.

Jak mohu reklamovat úklid?

Stačí nám zavolat a my Vám vrátíme peníze.

Jak si mohu objednat úklid?

Úklid můžete objednat přes náš nezávazný poptávkový formulář úklidu, který Vám vypočítá dokonce i orientační cenu za úklid. Máme tři druhy poptávkových formulářů, a to z důvodu, že nabízíme primárně tři služby. Jedná se o úklid kanceláří, úklid domácností a hloubkové čištění. Pokud Vás nebaví vyplňovat formuláře nebo psát emaily, můžete nám kdykoliv zavolat na číslo 420 608 919 232 a nebo nám zanechat klidně sms či zprávu na WhatsAppu nebo na našem Facebooku.

Společnost má uzavřené a platné pojištění podnikatelských rizik s limitem plnění do výše 5 000 000,- Kč u Kooperativa pojišťovny. Dokument k nahlédnutí ZDE